They seem to make lots of good flash cms templates that has animation and sound.

Do not drink!

Temat: Podatek z Adsense
A więc nie kombinuj za dużo. Trochę jednak muszę, bo rozliczam się z tego pierwszy raz ;]. Ostatnie pewnie pytanie, bo pit prawie cały wypełniony. W które miejsca wpisuję zaliczki wpłacane przeze mnie do 20 dnia miesiąca? W polu D1 w kolumnie "Należna zaliczka, w tym zaliczka pobrana przez płatnika" - jako suma wszystkich zaliczek wpłaconych , a następnie "rozbite" wpłacone zaliczki w części N1?
Źródło: forum.optymalizacja.com/index.php?showtopic=3386Temat: Kwietniowe Maluszki 7
Dziewczyny czy jak napiszę do tepsy to przyślą mi stare faktury za neostradę? Bo nie mam na jakiej podstawie odliczyć internetu, bo płacimy z banku online i nie trzymam faktur. I powiedzcie mi, czy ja Luskę tez moge odliczyć? Bo urodziła się pod koniec roku, to może mam proporcjonalnie ulge za nią na 2 miesiące odlizyć? jak to działa? I może ktoś mi powie, czy to normalne, żeby tam gdzie jest zaliczka pobrana przez płatnika, było 0 ? Bo A. tak ma w picie który dostał od pracodawcy i ma do zapłaty podatek. To znaczy, że jego pracodawca nie płacił, czy co? Bo ja zielona jestem a jak mam gościa ścigać to musze wiedzieć za co. Ufff mojego PITa złożyłam porzed chwilą. Teraz A. z Olką pojechał na to usg. Trzymajcie kciuki.
Źródło: maluchy.pl/forum/index.php?showtopic=50717


Temat: Pit i podatek dochodowy
Witam, Mam pytanie dotyczące właśnie w/w Pit-u. Dzisiaj dostałem go pocztą (PIT11/8B), ponieważ pracowałem przez wakacje na umowę zlecenie. W wypełnionym roliczeniu jest napisane, że zaliczka pobrana przez płatnika to 249zł. Czy jeśli mój dochód zawiera się w kwocie wolnej od podatku, to mogę liczyć na zwrot ów zaliczki? Czy to tylko moje złudne nadzieje? :) Pozdrawiam.
Źródło: forum.pclab.pl/index.php?showtopic=240021


Temat: ZWROT PODATKU
ja mam formularz PIT-37 na drugiej stronie w rubryce C. Dochody/ straty ze źródeł przychdów w rubryce 65 jest kwota razem " zaliczka pobrana przez płatnika" Tą kwotę otrzymałam jako zwrot
Źródło: naobcasach.pl/forum/viewtopic.php?t=6649